איך זה עובד

הורדת UChoose והשימוש בה על ידי האורחים שלכם אינם כרוכים בתשלום!

בתום תהליך קצר של רישום ותשלום תוכלו לפתוח אירוע במערכת וכבר לשלוח לאורחים שלכם הזמנה להורדת UChoose למכשיר הסמארטפון שלהם. מספר שניות לאחר שילחץ האורח שלכם על הלינק שבהזמנה, הוא יוכל להתחבר לאירוע שלכם ומיד לעשות שימוש בכל הפיצ'רים, כולל צפייה בהזמנה הדיגיטאלית שלכם, ניווט לאירוע, אישור הגעה, והכי חשוב… לבחור את השירים והסגנונות המוסיקליים המועדפים עליו!

זימון מוזמנים: תהליך הזמנת האורחים דרך UChoose הוא פשוט ומהיר:

  • ניתן לבחור מוזמנים מתוך אנשי הקשר במכשיר הסמארטפון (הכי קל!)
  • ניתן לבחור את דרך הזימון (SMS, Whatssap, Facebook ועוד…)
  • ניתן להעלות רשימת מוזמנים באתר הבית.
  • ניתן לשלוח את אותה הזמנה למספר מוזמנים בו- זמנית.
  • ניתן לשנות את הטקסט שיופיע בהזמנה.
  • שליחת ההזמנה לאורחים שלכם דרך האתר היא ללא תשלום (בהתאם לתקנון). 

פרטי האירוע: ההזמנה הדיגיטאלית שלכם ובה פרטי האירוע ניתנת לצפיה על ידי כל המוזמנים שלכם. בהזמנה ניתן לציין פרטים כגון מועד ומקום האירוע, לצד טקסט חופשי ותמונה לבחירתכם. בנוסף, תוכלו לפרגן לנותני השירות שלכם (למשל, צלם, DJ וכו') על ידי ציון פרטי קשר שלהם. את פרטי האירוע תוכלו לעדכן בכל עת.

אישורי הגעה: המוזמנים שלכם יכולים לעדכן סטטוס הגעה לאירוע בצורה פשוטה ומהירה, ולבחור האם הם מגיעים או לא מגיעים. את הנתונים הללו אתם תקבלו בזמן אמת. 

בחירת מוסיקה: UChoose הנה המערכת היחידה המאפשרת לכם ולאורחים שלכם לבחור הן סגנונות מוסיקליים והן שירים ספציפיים. במידה ותרצו ניתן לשמוע את השיר לפני הבחירה. המערכת נותנת מגוון כלים לעזרת הבוחרים, למשל, במקום לבחור עצמאית מתוך אינסוף שירים אפשריים… ניתן לצפות ב"המלצות המערכת" ולבחור מתוכן. אפשרות נוספת היא לבחור מתוך "מה שבעל האירוע בחר". שימו לב, ניתן לבחור מוסיקה גם לפני האירוע וגם במהלך האירוע עצמו!

צפייה בבחירות: UChoose מציגה לאורחים את מצב הבחירות המוסיקליות של כלל הבוחרים בזמן אמת! ההצגה מלווה בגרפיקה הממחישה את הסגנונות המוסיקליים המובילים וכן מוצגת רשימת ההשמעה אותה בחרו המוזמנים, כאשר השירים הנבחרים ביותר יובילו את הרשימה! באתר הבית יכולים בעלי האירוע לקבל את כל נתוני הבחירות של האורחים, אותם הוא גם יכול לייצא (למשל, לDJ באירוע).

שאלות נפוצות

האם יש פרסומות? לא.

האם ה-DJ שלי נלקח בחשבון? בהחלט כן, אתם יכולים בכל רגע לייצא לתקליטן את הבחירות המוסיקליות של המוזמנים בקלות. ניתן גם לאפשר לתקליטן לקבל את אותן הרשאות שיש לבעל האירוע. השליטה בידכם.

מה באפשרותי לבצע באתר? התחברות לאזור האישי שלכם באתר תאפשר לכם לבצע מספר פעולות בנוחות. בין היתר ניתן להעלות רשימת מוזמנים מוכנה מראש ו\או להזין מוזמנים באופן ידני, ניתן לעדכן את פרטי האירוע, ניתן לצפות בכל הבחירות המוסיקליות של המוזמנים, ניתן לצפות באישורי ההגעה ועוד.

האם המוזמנים שלי יידרשו לשלם כדי להשתמש במערכת? ממש לא! המוזמנים יוכלו לעשות שימוש בכל הפיצ'רים הקשורים באירוע שלכם ללא תשלום!

האם כל אחד מהמוזמנים שלי יכול להזמין עוד אנשים לבחור מוסיקה באירוע שלי?  UChoose מכבדת את פרטיותכם. רק אתם יכולים להזמין אנשים לבחור מוסיקה באירוע שלכם. 

האם כבעל האירוע יש לי יכולות אחרות מאשר למוזמנים שלי?  כן. ישנם פיצ'רים השמורים לבעל האירוע בלבד. למשל, הבחירות המוסיקליות של בעל האירוע מקבלות מעמד נפרד מהבחירות של שאר המוזמנים.

האם המערכת מתאימה לכל אירוע? בהחלט כן. כל עוד הכוונה היא להשמיע מוסיקה באירוע… חתונות, מסיבות, אירועי חברה, אירועי בר מצווה ובריתות. בין אם יש לכם תקליטן ובין אם בכוונתכם להרכיב ולנגן פלייליסט בעצמכם. UChoose תעשה לכם את האירוע הכי מתאים לכם ולאורחים שלכם!

מה עושים עם מוזמנים ש"לא מבינים כלום במוסיקה"?  גם על זה חשבנו. בחירת המוסיקה ב- UChoose נעשית בדרך כייפית וקלילה, בעזרת מספר כלים. לדוגמה, פיתחנו אפשרות לבחור שירים מתוך "המלצות המערכת". בצורה זו, גם הדודה שאין לה מושג לגבי שמות שירים או מבצעים יכולה להביע דעה!

מלחיץ אותנו לאבד שליטה על המוסיקה באירוע  UChoose עושה בדיוק את ההפך! במקום לשים את כל הביצים בסל אחד (יכולות "קראית קהל" של ה-DJ)… הנה לכם כלי מדהים שנותן לכם ול-DJ שלכם ביטחון וידע אמיתי לגבי ההעדפות המוסיקליות של המוזמנים ושלכם. שימו לב, המערכת לא מנגנת את המוסיקה באירוע. השליטה נותרת בידכם באשר ל"מה לעשות עם כל המידע הזה". יש שיבחרו לתת לDJ לזרום איתו (בכל זאת, זה מה שכולם בחרו) ויש שיבחרו לשמור אותו לעצמם.

האם באפשרותי לשלוח מסר אישי למוזמנים שלי?  "לדוד חיים היקר…" UChoose מאפשרת לכם להיות אישיים ויצירתיים. כל הזמנה הנשלחת לכל אחד מהאורחים שלכם ניתנת לעריכה. בנוסף, המערת מאפשרת לכם לכלול בהזמנה הדיגיטאלית שלכם תמונה וטקסט חופשי.

האם המערכת פועלת גם תוך כדי האירוע?  בהחלט כן. UChoose עובדת און-ליין כך שגם תוך כדי האירוע תוכלו להמשיך לבחור שירים וסגנונות מוסיקליים!

אז מתי להתחיל?  אנו ממליצים להתחיל להשתמש ב- UChoose מספר חודשים לפני האירוע, שכן המערכת משמשת גם כהזמנה (משופרת) לאירוע עצמו. סביר להניח שכמות הבחירות המוסיקליות יגיעו לשיאן בשבועות האחרונים שלפני האירוע.

מה קורה עם כל המידע אחרי האירוע?  חשבנו שיהיה נכון להשאיר את כל המידע שנצבר אודות האירע שלכם באפליקציה, לעיניכם ולעיני המוזמנים שלכם, כך שגם החברים שלכם שיתחתנו שנה אחריכם יוכלו תמיד להיכנס לאירוע שלכם במערכת ולהזכר בפרטים שאולי יעניינו אותם. מה נוגן? מי צילם? איפה היה האירוע? וכו.